Trendyol Cüzdanım Yükleme Sorunu

Selinay Selinay16 Ekim 06:35

Trendyol uygulamasında yaptığım alışverişimi ödeme yöntemi olarak oluşturdukları Trendyol cüzdanım uygulamasını denemeye karar verdim. Trendyol cüzdanına 15.10.2020 tarihinde 12.30 ve 12.31 saatlerinde 500'er lira olmak üzere iki kez toplamda 1000 lira yükleme yaptım. İlk yüklemem de Trendyol cüzdanınıza bakiye yüklenmedi uyarısı aldığım için hemen ikinci kez denedim, tekrar aynı uyarı ile karşılaştım. Daha sonrasında bankamın uygulamasından baktığım da ücretler hesabımdan çekilmiş fakat uygulamanız da cüzdanımda görünmüyor. Müşteri hizmetlerinize ait 0 212 331 0 200 numaralı telefonu belirttiğiniz 8.30-24 saatleri arasında arayarak asla müşteri hizmetlerinize ulaşamadım. Mail adresleri olarak geçen [email protected] mail adresine mail gönderilmiyor iletilmiyor.

Uygulamada yer alan Trendyol asistan ile 4.görüşmem de karşımdaki yetkili kişiden cüzdanım uygulamasın da güncelleme olduğunu ve sorunun ilerleyen günlerde çözüleceği bilgisini aldım. Bu arada almak istediğim ürün tükendi tabi daha sonra güncellendiğinde de indirimde olmayacak büyük ihtimalle. Uygulamanın güncellenmesinden mağdur olan taraf ben oldum ve kimse ile sesli olarak görüşemedim.

Bugüne kadar defalarca uygulamayı kullanıp çok kez memnun kaldım bu sorun ile karşılaşmayı beklemiyordum. Sorunun karşısında kimse ile sesli iletişim bile kuramadım. Yükleme yaptığım ücret benim için önem arz ediyor. Sorunun bir an önce çözümlenip ücret iadesinin gerçekleşmesini talep ediyorum. Geri dönüş sağlamayı düşünürseniz sizde bütün bilgilerim kayıtlı.

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 16 Ekim 08:32

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler