Trendyol Çok Yanılttı

Nihat Nihat19 Eylül 17:56

Firmadan bir telefon aldım. 2 gün siparişiniz alındı diye bekledi. 2 gün sipariş hazırlanıyor diye bekledi. Sonra kadroya verildi 1 hafta içinde teslim edilir yazdı. Sonra sabah 8 de kurye dağıtıma çıktı gün içinde teslim edilir diye mesaj geldi. Sonra akşam saat 5 de bugün talebinizi doğrultusunda teslim edemeyeceğiz 2 gün sonra yeniden dağıtıma çıkacak dedi ama benim bir talebim olmadı tabii ki. Müşteri hizmetleri sadece robotlarla uğraşıyoruz. Bir de mesai saatlerinde yardımcı olamıyorlarmış. Hala bekliyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nihat 19 Eylül 18:04

7 gün de cevap vereceklermiş. Otomatik cevap. Her şeyi robotlara bırakmışlar. Şu sorunları çözecek bir insan evladı yok mu firmanizda.

Trendyol Logo Trendyol 19 Eylül 18:01

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler