Trendyol Çakma Ürün Gönderimi

Dilek Dilek18 Temmuz 00:11

Bugün elime ulaşan 839991028804 takip numaralı siparişim Kama kozmetik isimli satıcıdan alındı. Chloe marka daha önce kullandım paketi acar açmaz şişesi den bile orijinal olmadığı anlaşılan kapak kısmının altında bulunan parlak gri boyası çıkmış kabarcıklar mevcut çizikler deformasyonlar mevcut. Orijinallik kodunda arama yaptırdığımda orijinal olmadığı bilgisi verildi.

Trendyol gibi bir firmada insan sağlığını tehdit edebilecek orijinal olmayan ürün satışı yapılmasını takip eden bir kontrol ve takip merkezi olmadığını düşünüyorum. Çalışmış olduğu kama kozmetik firmasından oldukça şikayet var. Kozmetikle ilgili kesinlikle güvenerek alışveriş yapmayı düşünmüyorum artık.

Okuduğum şikayetlerden para iadesi yapmada problem yaşandığı yazılmış. Böyle bir durumla karşılaşırsam Tüketici Hakları mahkemesine başvurup, hem insan sağlığına kastetmekten hem de orijinal göstererek çakma ürün satmaktan şikayette bulunacağım aynı zamanda sosyal medya üzerinden kama kozmetik. Ve Trendyol'un yapmış olduğu bu konuyu paylaşacağım.

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 18 Temmuz 07:52

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Dilek 11 Ekim 18:49  

    Sorunum çözülmedi maalesef uğraşmak içinde vaktim yok sadece bir daha Trendyol'dan alışveriş almama kararı ve dersini aldım

  • profile-icon Gamze 25 Temmuz 08:22  

    Sorununuz çözüldü mü merak ettim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler