09 Kasım
#12931647

Trendyol Ayıplı Mal Satışı Yaptı

Trendyol üzerinden maalesef Mobiloom'dan Airpods 2. Nesil aldım. Fakat hiç açılmamış ürün jelatinin altında bir parça vardı. Kendilerini aradığımda kargodan dediler lakin jelatinin açık bir yeri yoktu. Apple ise böyle bir durumla hiç karşılaşmadıklarını söylediler. Cihazın değişimini talep ediyorum ve hakkımı arayacağım sonuna dek.

Onur Onur 2.254 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Onur12 Kasım

  Arkadaşlar bu yorumumu iyi okuyun. Trendyol'dan ne bir geri dönüş ne ilgilenme ne mail ne de telefon geldi bana ürünün 14 günü geçmesini yasal hakkımın sonra ermesini istiyorlar. Siz siz olun almayın sakız bile Trendyol'dan çok pişman olursunuz çok.

 • Onur11 Kasım

  Müşteri hizmetlerini aradığımda yardımcı olamayız diyorlar. Siz buradan yardımcı olacağız dediniz internet alışverişlerinde 14 gün yasal zaten iade hakkım var benim ki kanıtım da var fotoğrafı duruyor nasıl geri iade almazsınız? Ürünün iadesinin alınıp ücretimin yatırılmasını talep ediyorum daha ürünü alalı 5 gün oldu. En kısa zamanda bana ulaşılmasını istiyorum üzerine yatılacak gibi duruyor şu anlık durum.

 • Onur10 Kasım

  Sayın Trendyol; Hala beklemedeyim. Ürünümün değişimini istiyorum.

 • Trendyol Temsilcisi09 Kasım

  Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları