sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Trendyol Almadığım Ürünü İade İstiyorlar

Turgut Turgut21 Mayıs 11:15

Trendyol'dan elbise aldım ve Sürat Kargo hiç eve gelmeden iade süresi başlatmış. Pandemi süresince her zaman evdeyiz ancak Sürat Kargo yine gelmiyor. Sürat Kargo'ya ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım, iade etmişler ürünü. Bende Trendyol üzerinden iade başlattım ancak benden ürünü kargoya iade etmemi istiyorlar. Resmen şaka gibi. Almadığım ürünü kargoya iade edip nasıl kargo iade takip numarası girebilirim. Trendyol'a telefon, sosyal medya ve canlı destek hattından ulaşmaya çalışıyorum ancak hiçbirinden cevap alamıyorum. Çok merak ediyorum size ulaşmak için ne yapmak gerekiyor? Gökten vahiy mi inmesi lazım? Hem zamanınıza hem de paranıza yazık. Bu işi daha profesyonel yapan firmalarla çalışın ki başınız ağrımasın.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Turgut 21 Mayıs 13:40

Siz insanlarla ciddi ciddi dalga mı geçiyorsunuz? Kopyala yapıştır cevaplar atmadan önce en azından insanların şikayeti nedir bir zahmet okuyun. Bakın ben ne yazmışım; "Trendyol'a telefon, sosyal medya ve canlı destek hattından ulaşmaya çalışıyorum ancak hiçbirinden cevap alamıyorum." Trendyol'un cevabı ne oldu; "Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz." Hiçbir şekilde ulaşamıyorum diyorum bize canlı destek hattından yazın diyorlar :) Resmen şaka gibi. Bu arada şikayetim de devam ediyor. Kesinlikle Trendyol'dan uzak durun. Siz siz olun Trendyol'dan alışveriş yapacağınıza gidin paranızı sokağa atın, yakın veya ihtiyacı olan birine verin daha yararlı olur. En azından paranızla rezil olmazsınız, hayır işlemiş olursunuz.

Trendyol Logo Trendyol 21 Mayıs 13:28

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler