Trendyol 3 Haftadır Teslim Edilemeyen Sipariş İçin Sabredin Dediler

Kadir Kadir1 hafta önce

4 mayısta verdiğim siparişim için en geç 21 mayısta teslim edileceği ve Yurtiçi Kargo'ya verileceği yazıyordu. Ancak Trendyol üzerinden satış yapan Migros 18 mayısta Ceva Lojistik'e teslim etti. Lojistik sayfasında tahmini teslim tarihi 28 Mayıs yazıyor. Trendyol'a şikayetimi iki defa ilettim sabredin diyorlar. Çin'den sipariş verseydim daha kısa sürede elimde olurdu. Migros Sanal Market ve Trendyol müşteri memnuniyetini hiçe sayıyorlar. Şikayetçiyim.

Cevaplar

profile-icon Kadir 1 hafta önce

4 mayısta sipariş verdim ve sipariş gecikince 2 defa canlı destek ile görüştüm ikisinde de sabredin gelecektir dediler. Maalesef çözüm üretemediler. Müşteriyi mağdur edince sadece sabredin diye cevap veriyorlar. Trendyol'dan ve Migros'tan şikayetçiyim. Hepsiburada tedarik sorunu oluşunca hemen hediye çeki veriyor. Trendyol sabredin diyor. Farkı görün.

Trendyol Logo Trendyol 1 hafta önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler