Trendyol 2 Aydır Elime Ulaşmayan Ürünün Ücret İadesinin Yapılmaması

Özge Özge15 Ağustos 13:32

06.06.2020 tarihinde sipariş ettiğim 4447***97 teslimat kodlu ürün grubu, kargo kaybetmiş olduğu için elime ulaşmadı. Sipariş verişimin hemen ertesi günü kargoya verilmiş olsa da 1 ay boyunca çıkış şubesinde göründü bu ürün. Kargo firmasına uzun uğraşlar sonucunda ulaştığımda ise kargonun kaybolmuş olduğunu söylediler. Bunun üzerine sipariş takibinde bu ürün bana teslim edilmiş gibi gösterildi. Daha sonra Trendyol'a ücret iadesi için başvurdum ama meğerse iade kaydımı oluşturmamış ilgilenen arkadaş. Daha sonra 22.07.2020 tarihinde tekrardan ücret iadesi talebi oluşturdum. Her kontrol etmek için iletişim kurduğumda "çözüm merkezimize ulaşmıştır talebiniz" denilerek oyalanıyorum. Ayrıca "çözüme ulaşmasına çok kısa süre kaldı biraz daha bekleyin" gibi ifadelerle sürekli geçiştiriliyorum. 2 aydır bu sorunumun çözüme ulaşması ve paramı geri alabilmek için uğraşıyorum. Daha fazla uğraşmak ve beklemek istemiyorum. Ürün elime ulaşmadı ve paramı geri istiyorum, bu kadar basit ve açık bir durumu çözemeyen Trendyol ve çalışanlarını kınıyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Özge 3 hafta önce

Ne arayan var ne soran ne de ilgilenen. Benim burada tek suçum böyle kurumsal olmayan bir firmadan alışveriş yapmak. Kargoyu kaybeden ben değilim. Neden bu kadar süründürülüyorum anlamıyorum, ücret iadesi talebi yapılalı 1 ay oldu. Ne biçim firmasınız, resmen hırsızsınız ya.

Trendyol Logo Trendyol 15 Ağustos 13:38

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler