Toplam çözüm sayısı
..
Trendyol ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Dilek'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Trendyol 16 Gündür Teslim Olmayan Ürünüm

1.360görüntüleme
Dilek
Dilek 16 Ocak 10:03

29 aralıkta Trendyol’dan cep telefonu siparişi verdim. 31 Aralık’ta satıcı Trendyol Express ® kargoya teslim etmiş. 17 gün oldu ürünüm hala teslim olmadı. Acil telefona ihtiyacım olduğu için sipariş verdim internet üzerinden iş yapıyorum. Telefonumun kamerası bozulduğu için ürün fotoğraflarımı çekemiyorum ve hala yeni telefonumu belliyorum mağdur oldum işimi yapamıyorum. 4-5 kez müşteri hizmetlerini aradım artık para iadesi istiyorum fakat üründe hiçbir hareket yok Para iadesini de 2- 15 gün arası diyorlar. Ben daha 15 gün beklemek zorunda mıyım paramı alabilmek için. Zaten günlerdir mağdur olmuşum işimi yapamıyorum neden hala ısrarla ödenmiyor. Trendyol'a güvendiğim için oradan almayı tercih ettim fakat bin pişman oldum. Paramın bir an önce hesabıma yatırılmasını bekliyorum ki yeni telefon alıp işime devam edebileyim.

Dilek
Dilek19 Ocak 11:19
Trendyol 16 Gündür Teslim Olmayan Ürünüm
Trendyol 16 Gündür Teslim Olmayan Ürünüm

453836260 numaralı siparişim (cep telefonu) 20 gün geçmesine rağmen hiçbir gelişme olmadı. Sadece ben aradığımda cevap veriyorlar fakat yine sonuç yok maalesef. Halâââ bekliyorum! İki haftadır kargo takibinde hiçbir hareket yok daha neyi bekliyorlar bu kadar mı önemsiz müşterileriniz? Memnun kaldığımız yerden alışveriş yaparız, ben bu tür şikayetleri okuduğumda almaktan vazgeçerim ne yazık ki aklıma gelmedi siparişi verirken. Sadece Trendyol yorumlarına bakmıştım. Bundan sonra burayı sıkı takip edip çözüme ulaştırmayan Siteleri tercih etmeyeceğim.

1 Yorum

Bartur
Bartur21 Ocak 00:29
 

Son durum ne oldu? Ben de telefon sipariş verdim kaç gündür gelmedi. İade edeceğim en sonunda onda da uğraştıracaklar gibi.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler