Satıcı Urunu Göndermiyor, Trendyol Ürün Sizde Diyor!

Esra Esra1 hafta önce

Trendyol'dan 16 Haziran'da almış olduğum Dekolia 12 parça MDF Tablo seti üzerinden 15 gün geçtikten sonra teslim edildi olarak sisteme girildi. Ürünü teslim almadığımızı Yurtiçi Kargo'ya ilettiğimizde ürün zaten size hiç gönderilmemiş satıcı iade yapacağını söylemiş şeklinde bilgi verildi. 

Konuyu Trendyol'a ilettim ancak ürünün benim dışımda birine teslim edilmiş olarak işlem gördüğünü söylediler. İtiraz ettim şikayetim 2 kez iletmeme rağmen dikkate alınmadı. Bu arada satıcı aynı ürünü hala satıyor ve bana ürünü göndermiyor. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Esra 1 hafta önce

Kimsenin konuyla ilgilendiği yok sizi CİMER'e ve Tüketici Mahkemesi'ne şikayet edeceğim. Hırsızlar.

Trendyol Logo Trendyol 1 hafta önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler