11 Temmuz
#12246211

Mitelove.com Kullanılmayan, Hatta Denenmemiş Ürün İade Alınmıyor

Trendyol'dan aldığım Mitelove.com marka bikiniyi sadece paketini açıp bakarak bile büyüklüğünü anlayacak bedende olduğu için tekrar paketine koyarak iade ettim, fakat bana sadece paket açıldığı için ürünü iade alamayacaklarını belirtip, Trendyol'un garip bir ifade ile sadece hukuki yollara başvurabilirsiniz gibi açıklaması oldu.


Acaba paketi açmadan nasıl anlayacağız bir de madem böyle bir durumları var uyarı yapılıp bilgi verilsin bizde ona göre ürün alalım, incelemeye bile gitmeden sadece paket açıldı diye ürün iade almayan tek firma burayı gördüm, ilginç, o zaman hiçbir mayo firması bikinileri mağazalarında denetmesinler ya da bu kadar hassaslar da internet üzerinden satış yapmasınlar.

Nükte Nükte 1.043 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi11 Temmuz

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları