Toplam çözüm sayısı
..
Tren Bar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Tren Bar'da  Şiddet Ve Darp!

173görüntüleme
Selin
Selin 08 Eylül 02:15

Asla alkol alıp güvenebileceğiniz bir personelleri yok, alkolün etkisiyle tartışma anında siz elinizi kaldırmadan hayırdır diyerek ilk personelleri kavga çıkartıyor ve vuruyor. Güvenliği çağırmaktan bir haberler. Alkollü müşteriye karşı anlayışsızlar güvenliği çağırıp dışarı çıkarmak bunun raconu ama bunun yerine müşteride stres atmayı tercih eden bir yer.

O zaman alkol satmayacaksınız diğer garsonları da ayırmak yerine iki de koşa koşa onlar vuruyor. Yere düşseniz bile buna devam ediyorlar. Club değil dövüş salonu hem paranızı alıp hem şiddet uyguluyorlar.

Gelişme
Gelişme

08 Eylül 02:13

Asla alkol alıp güvenebileceğiniz bir personelleri yok alkolün etkisiyle tartışma anında siz elinizi kaldırmadan hayırdır diyerek ilk personelleri kavga çıkartıyor ve vuruyor güvenliği çağırmaktan bir haberler alkollü müşteriye karşı anlayışsızlar güvenliği çağırıp dışarı çıkarmak bunun raconu ama bunun yerine müşteride stres atmayı tercih eden  bir yer. O zaman alkol satmayacaksınız diğer garsonları da ayırmak yerine iki de koşa koşa onlar vuruyor yere düşseniz bile buna devam ediyorlar açıklamaları tuvalette tokat atıldığı garsona eğer öyle bir durum olsaydı müşteri içinde girişebildiklerine göre o kavga çoktan tuvalette başlardı yalanları o kadar bariz ki Hala kapıda hesabı ödeyin demek tek sorunları garsonlarını çağırıp bir özür diletmediler hem paranızı alıp hem şiddet uyguluyorlar asla eş ve sevgili ile gidilecek bir mekan değil. 

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile