Tredaş'a Borcum Olmadığı Halde Hakkımda İcra Takibi Yapılıyor.

Zeynep K. |

Tredaş'a ait olan bütün fatura borçlarımı 2011 yılında ödeyip, depozitomu alıp, aboneliğimi kapattırdığım halde Aralık 2015'te Tredaş'tan borcum olduğuna ve ödemezsem icra takibi yapılacağına dair SMS aldım. Tredaş'a gidip sorduğumda görevli kişi sistemde kayıtlı borcumun olmadığını, durumu merkeze bildireceğini söyledi. Ben konu halledildi zannederken dün Döver Hukuk Bürosu adında bir şirketten Tredaş borcumu ödemediğim için haciz yapılacağını yazan bir SMS geldi. Hiçbir borcum olmadığı halde yürütülmeye devam edilen icra işlemlerinin sonlanmasını talep ediyorum ve bir daha bu konu yüzünden rahatsız edilmek istemiyorum.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  11:16

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili dosyanız kapatılmıştır.

  Saygılarımızla.
  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Zeynep K.
  10 Mayıs
  22:23

  İlgili büroya dosyanın kapatılmasını söylediyseniz neden bugün bana "Tredaş borcumu ödemediğim için" banka hesaplarıma haciz koyduracaklarını söyleyen SMS atıyorlar?

 • 02 Mayıs
  09:55

  Değerli Müşterimiz;

  Şirketimizce yapılan değerlendirme sonucu 21.09.2012 tarihinde mevcut tutarın işletme veznesine yatırarak aboneliğin fesh edildiği görülmektedir. İlgili büroya dosyanın kapatılması ile ilgili bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.
  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • 29 Nisan
  11:30

  Değerli Müşterimiz;

  Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  TREDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren ALO 186 Çağrı Merkezimizi arayarak ya da bilgi@tredas.com.tr adresine e-posta ile bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.