Tredaş Uzun Elektrik Kesintileri.

Burak Ş. |

Çerkezköy de Tredaş' ın yaptığı elektrik kesintileri yüzünden bıktık artık. Nefes darlığı hastası olan annemin solunum cihazlar çalışmadığından hem annem hem de biz perişan oluyoruz. Hastane hastane gezmek 81 yaşındaki bir kadın için tam bir işkence. Müteahhit çalışması adı altında yapılan bu sorumsuzluğa bir dur denmeli artık. Bu soğuk havalar da ısınmayı bile imkansız kılan bir şirketin müşteri memnuniyetinden bi haber yaşaması şaşırtıcı. Burası her ne kadar Tekirdağ Büyük Şehir Belediyesi'ne bağlı olsa da hala burada ki görevlilerin taşra olgusundan kurtulamamasının çilesini biz çekiyoruz...

Etiketler :

Elektrik Kesintisi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ş.
  18 Ocak
  19:45

  Evlerde hasta insanların olduğunu bunlardan makine ile hayata bağlı olanların varlığını unutmayalım kesinti olabilir ama bu aşırı olunca biz çok zorlanıyoruz.
  İlginiz için teşekkür ederim...

 • 29 Aralık
  17:55

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayet Var Platformunda 25.12.2015 tarihi itibariyle aktif olduğumuzdan, geçmişe dönük şikayetlerinizi, iletişim, adres bilgileri eksikliği vs. nedenlerden dolayı sonuçlandıramadık.

  Sorunun devam etmesi ve bilgi vermeniz halinde, talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  TREDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren ALO 186 Çağrı Merkezimizi arayarak ya da bilgi@tredas.com.tr adresine e-posta ile bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.