31 Ekim 2016

Tredaş Marmara Ereğli'deki Sürekli Kesintiler Bıktırdı.

Tredaş eksiksiz her gün gün içinde en az 2-3 kez arıza kesintilerinden bıkkınlık geldi. Evde düzgün çalışan elektrikli eşya neredeyse kalmadı. En son televizyon anlık gitgeller yüzünden zarar gördü. Serviste ücretli onarım gördü. Bu sorun aylardır devam ediyor. Geçici çözümlerle bu işin olmayacağı belli. Biz aboneler her ay faturalarımızı öderken, Tredaş denen dağıtıcı da üzerine düşen görevi yapsın. Yetti artık... Sorunu ötelemeye değil kökten çözmeye uğraşın... Aboneye saygısızlık bu.

Cem 448 Okunma

Cevaplar

  • Cem 31 Ekim 2016

    Dalga mı geçiyorsunuz be! Daha bu sabah 08.30 ile 10.15 arası 2 saate yakın yine enerji kesildi... Her gün kesiliyor. Arıza olur da her gün mü olur? burada ki elemenlarınız anlaşılan bu işten anlamıyor ceremesini biz çekiyoruz.

  • Tredaş Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Şikayetinize konu lokasyonda 30.10.2016 tarihinde bakım çalışması yapılmış olup, bakım sonrası herhangi bir sorun tespit edilmemiştir. Saygılarımızla

  • Tredaş Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. TREDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren ALO 186 Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Saygılarımızla. Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön