Tredaş Çözülemeyen Trafo Arızası ve Sene 2016!

Betay B. |

Çorlu salı pazarı muhittin mahallesinde sürekli planlı olmayan elektrik kesintileri oluyor, Tredaş'ı aradığımızda her seferinde trafoda arıza olduğunu söylüyorlar. 3 senedir burada oturuyorum, hala aynı cevap. Üstelik, kış bastırınca sabah akşam kesilir artık. Millet de de ne sabır varmış! Faturalara bakınca vatandaş olarak üstümüze düşeni, aldığımız hizmete karşılık fazlasıyla yerine getiriyoruz! Artık biraz olsun utanın da çözüm bulun.

Etiketler :

Elektrik Kesintisi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betay B.
  29 Aralık
  10:51

  Yukarıda planlı olmayan kesintiler diye yazıyorum, bana cevap olarak planlı kesintileri nereden takip edeceğim bilgisi veriliyor. Okuduğunuzu anlamayanlardan misiniz yoksa işinize mi gelmiyor? Bu arada yine planli olmayan kesinti yaşıyoruz an itibariyle!

 • 27 Ekim
  09:55

  Değerli Müşterimiz;

  Bölgenizde yapılan bakım çalışmaları sebebiyle bulunduğunuz lokasyonda planlı kesintiler meydana gelmektedir.Planlı kesintiler ile ilgili bilgi ise en az 48 saat öncesinden yerel yönetimlere, basın yayın organlarına bildirilerek anons edilmesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte planlı elektrik kesintilerini takibini, http://www.tredas.com.tr/Online-Islemler/Sayfalar/Online-Islemler.aspx adresinden üyelik oluşturmanızın ardından SMS ve Elektronik Posta (E-Posta) yoluyla düzenli olarak öğrenebilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 17 Ekim
  09:54

  Değerli Müşterimiz;

  Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla.
  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.