Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Travelpass Holidays Tarafından Olmayan Tur Satıldı Ve İade Yapılmıyor

Sena
08 Mayıs 11:06
321

Travelpass Holidays şirketi ile 14-19 Nisan arasında Mısır turu satın aldık. Elbette ücreti peşin ödedik ancak İstanbul havalimanında turun iptal edildiğini öğrendik. Ücret iadesi yapılacağı belirtildi ancak o günden sonra sürekli oyalama ile karşılaştık. Daha sonra öğrendik ki, o tarihte düzenlenen bir tur zaten yokmuş. Satın aldığımız tur mevcut değilmiş. Daha sonra bizimle ilgilenen danışmanın işten çıkarıldığını ve para iademizin yapılacağının söylendiğini öğrendik. Yasal süre olarak 14 gün belirtildi ancak bugün yine öğrendik ki Mısır'daki patronları ücreti ödemeyi reddetmiş. Şu an savcılığa şikayette bulunurken bu şikayeti yazıyorum. Travelpass Holidays güvenilir olmayan bir site ve başka mağduriyetler oluşturmamalı. Biz mağdur olduk ve başkalarının da kandırılmasını istemiyoruz.

Travelpass Holidays Tarafından Olmayan Tur Satıldı Ve İade Yapılmıyor
Travelpass Holidays Tarafından Olmayan Tur Satıldı Ve İade Yapılmıyor
profile profile
2 Destek
4 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

İsmail

Anladım ki bunların sistemi aynı. Beni de geçen sene bu yollardan geçirdiler. Hem de aynı bahaneler. Sefer iptal oldu, çalışan işten çıkarıldı, patron parayı vermek istemiyor ve sonraki süreçte arayıp paranızın yarısını teklif ediyorlar. Yersen misali... Yasal süreçte tüm haklarını talep etmeyi ihmal etme.

Sena

Peki teşekkürler

İsmail

Turda eksik yapılan ya da yapılmayan vaatler, verilen sözleri belgeleyip Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdu bulunmalısınız. Dikkat etmeniz gereken diğer husus şirket savunma olarak biz gerekeni yaptık diyerek işin içinden çıkıyor. Burada ispatlama size kalıyor. Yine sizi yoruyorlar. Diğer taraftan tursap kayıt numaralı bir firma olduğu İçin tursap şikayet formunu doldurmalısınız. Firma hakkında inceleme başlatılması İçin.

Sena

Merhaba biz savcılığa suç duyurusunda bulunduk ama sonuç alabilir miyiz bilmiyoruz siz nasıl bir yol izlediniz ve paranızı geri alabildiniz mi

Benzer Şikayetler

Travelpass Holidays Parama El Koydu

Efe
20 Haziran 20:46
9

Travelpass Holidays İlgisizliği

Suham
20 Haziran 08:18
25
Travelpass Holidays İlgisizliği

TravelPass Holidays Sharm El Turunda Hayal Kırıklığı: Tatilimizde Yaşadıklarımız

Uğur
18 Haziran 16:33
75
Benzer Şikayet Yaz