18 Kasım 2015

Transmed Klinik Saç Ekiminde Uçuk Fiyat, Vasat Kalite!

Transmed İstanbul (saç ekimi) : Avrupalı bir gencim. Araştırdım, en iyi merkez diye okudum internette. Bana çok büyük fiyat söylediler. En iyisiyiz, bunu doktorlar yapıyor, ünlüler de geliyor diye açıkladılar saç ekimi oldum ve aradan 1 sene geçti. Bekledim...

1. si, kesinlikle bu işi sadece doktor yapmıyor. Doktor alın çizgisi yapıyor ve kanal açıyor. Kök alımı ve ekimini ise asistanlar.
2. si, ekilen saçlarımın 90% çıktı. Ama çok büyük bir kanal açma hatası var. Yerli saçlarım arkaya uzanırken, ekilen saçlar öne doğru yatıyor.
Çok büyük bir şekilsizlik yaratıyor.
3. sü, fiyat konusunda sözleşmeli anlaşmış ve ödemişken, bana çıkışta ilaç parası lütfen dediler.

Çok iyi falan değil.

Mehmet 8.085 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Aralık 2015

    İlaveten, Fransa'da ki yorum sitelerine olumsuz yorumumu eklemekten kendimi sakınmayacağım.

  • Mehmet10 Aralık 2015

    Firma benimle irtibata geçti. Bana düzeltme operasyonu teklif ettiler. Bana telefonda istediğim tarihte istediğim doktorla ayarlarız dediler. Uçak bileti aldım ve bildirdim. Üst üste iki telefon araması: m... Bey o tarihler dolu. Uçak biletimi karşılıyor musunuz? Hayır söz konusu olamaz. Telefon ucundaki hanımefendi bana "kıyak yapıyoruz tarzında operasyon sağlıyoruz dedi lakin şunu hatırlatayım: en iyisiyiz derken ve garanti belgesi verdiğiniz takdirde bu düzeltmeler sizin için bi zorunluktur, "kıyak" değil. Ben şunu anladım ki düzeltme operasyonlarına öncelik tanılmadığı gibi bir de en sona bırakılıyor. Bana habire yorumunuzu silin lütfen dediler, KESİNLİKLE söz konusu olamaz... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön