29 Mart 2016

Trajikomik Baymak Servis Yetkilisi!

Doğalgaz tesisatımı yapan firma ile anlaşmam gereği daha fazla para vererek ileride sorun yaşamayayım bilinen marka olsun diye Baymak marka şofben taktırdım. Ama servis ilk montaja geldiğinde bilgisizliğini belli ederek şofbeni çalıştıramadı ve suçu her işini bilmeyen usta gibi "tesisatta ters bağlantı var" dedi. Doğalgaz firmasının ustasını çağırdım ve tesisat normal hava yapmış hava alınsaydı çalıştırırdı dedi. Sıcak suyu kullanmaya başladığımda 5 dakika sonra soğuk su geldiğini ve şofbenin 40 dereceye ayarlı olduğu halde 70 dereceye çıktığını gördüm bu normal mi diye sordum normal cevabını aldım. Sorunu halledemedi ve soğuk su karışıyor duvarları kırdırın diye cevap verdi ve bir şey yapmadan 30 TL aldı. Gittikten sonra başka bir usta getirdim ve bu vanaları kapatması lazım nasıl bilemez dedi ve sorun çözüldü. Sonradan yaşadığım bölgede bu servisten şikayetçi 50 kişi ile tanıştım. Vahim.

Erkin 1.313 Okunma

Cevaplar

  • Erkin'in Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

    Mağduriyetimin giderilmesinde katkıları olan, ilk önce Şikayetvar.com ailesine daha sonra Baymak genel müdürlük personellerine teşekkür ederim. Hem para iadesi tarafıma yapıldı hem de bundan sonraki yaşayabileceğim sorunlarda yine bana yakın bir bölgedeki başka bir servisin hizmet vermesi sağlandı.

  • Baymak Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön