28 Eylül 2016

Traffic Kurye'nin Açılmayan Telefonları...

Ben bu kadar ilgisiz yavaş bir kurye şirketine rastlamadım. 4 gündür telefonlarıma bakmayan imzalayacağım sözleşmeyi getirmeyen bir kurye şirketi. Hızınızı neye borçlusunuz acaba?

Rıdvan 840 Okunma

Cevaplar

 • Traffic Kurye Temsilcisi29 Eylül 2016

  Merhaba, Müşterimizin randevu için aranma talebi ettiği durumlarda gönderi prosedürü ve süregelen akış boyunca aramalar yapılmış olup kendisine ulaşılamamış akabinde süreç sonlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

 • Rıdvan 29 Eylül 2016

  Şehir dışında olduğumu belirttiğim günlerde her gün arayıp, evde özellikle kargoyu beklediğim ve 5 gün boyunca Vodafone tarafından bana verilen numaradan defalarca arayıp müşteri temsilcisine bağlanamadığım da sisteminizde gözüküyor mu acaba? Traffic kurye yüzünden İnternetimi iptal ettirdim böylece bana göndermeniz gereken kargo kalmadı. Müthiş ilginizden dolayı çok memnunum! !

 • Traffic Kurye Temsilcisi29 Eylül 2016

  Merhaba, Sistemimizde yapılan inceleme akabinde detayları bilgilerinize sunarım. Müşteri adı Ayhan Ayaz’dır. 19.09.2016 tarihinde aranıp aynı güne randevu alınmıştır. Ancak müşteri adresinde bulunamamış olup sistemimizde fotoğraflar mevcuttur. Yeni randevu için müşteri arandığında müşteri şehir dışında olduğunu 23.09.2016 Cuma günü aramamızı istemiş olup 23.09.2016 Cuma günü dört kez aranmış ancak müşteri cevap vermemiştir. 24.09.2016 Cumartesi günü tekrar aranmıştır. Bu görüşmede ise adresinde sürekli olmadığını işlemleri bayiden yapacağını belirtmiştir. Tüm ses kayıtları sistemimizde mevcut bulunmaktadır. Her bir müşterimiz için azami hassasiyet gösterildiğini ve sorunun çözülmesine yönelik çalışıldığını ifade etmek isteriz. Saygılarımızla.

 • Traffic Kurye Temsilcisi29 Eylül 2016

  Merhaba, Yaşanan aksaklık nedeniyle üzüntümüzü ifade eder sorunun çözümü adına ilgili birimlerimizin en kısa sürede konuyla ilgileneceğini ifade ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön