17 Ekim
#12798969

Trade Pro Markettr Zarar Ettirdiler

Trade Pro Markettr adlı foreks şirketi yanlış sinyal vererek 2359 dolarımı 320 dolara düşürdü sonrada zorla işlemlerimi kendileri kapatarak hesabımı zorla kapatıp 2359 dolardan 320 dolar iade ettiler. Bir gün önce yatırım danışmanı aslının açtığı gbpusd işleminden 900 dolar zarar ettirdiler.

Savaş Savaş 513 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Savaş20 Ekim

    Benim sorunu çözmek için yaptığım olumlu yaklaşımda firma yetkilisinin mesajindada açıkça görülmektedir. Zararımı kurtarmak ve açık işlemlerim için sadece biraz sure istedim ancak onu dahi kabul etmeyecek kadar gözlerini hırs bürümüştü. Hesabıma girip işlem açtılar gbpusd de 900 dolar zararım vardı hem de hesabımı kapattılar. Kendilerine sorduğumda neden hesabımı kapatıyorsunuz dediğimde bana tatmin edici bir cevap veremediler. Firma sorunumu çözmek yerine şikayet ve hedef saptırmayla yeni kurbanlar aramaya devam etmektedir. Hesabıma girdiklerine dair IP numaraları ve firma yetkilisinin cuma günü arayıp yaptığı tehdite ait saat tarih bilgileri ektedir.

  • Savaş18 Ekim

    Firma yetkilisi asli hanim bugün beni vhatsapp üzerinden arayarak tehdit etti. Firmadan ricam tehdit etmek yerine mağduriyetimi giderin ben tsk mesaj i yazayım. Mahduriyetim giderilmediği surece buradan yazmaya devam edeceğim

Ziyaretçi Yorumları