sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Trabzonspor Dergisi İnsanları Yanıltıyor

Yıldıray Yıldıray14 Ocak 13:25

Gecen cumartesi saat dört gibi bana ulaşan satış temsilcisi abone olmamı istedi, taksitle ödeyeceğimi söyledi kıramadım kabul ettim. Daha sonra size M*** beyin sürprize var diye başka bir hatta bağladı size atkıymış, ıvır zir birkaç şey saydı; bende abone oldum diye hediye zannettim, daha sonra aboneliğin dışında ekstra fiyat söyledi kabul etmedim fiyatı biraz düşürdü taksitle ödersin dedi tamam dedim.

Sonra tekrar bana döndüler bir bakim abartı bir ödeme 1100 TL üstelik tek çekim yapmışlar. İtiraz ettim aboneliği üçe indirdik 825 TL'yine tek çekimle kabul etmek zorunda kaldım.Ama canım çok sıkıldı kırk sene gönül verdiğin bir takım bunu nasıl yapardı! İptal etmeye karar verdim en az bir saat ulaşmaya çalıştım Trabzonspor çağrı merkezi olsun dergi cumartesi olduğu için cevap vermedi.

Pazartesi saat 9:00am merkezi arayıp durumu ilettim, tamam size döneceğiz dediler. 11:00 tekrar aradım notunuz duruyor biz size döneceğiz dediler. Saat 16:50 tekrar aradım mesai bitmeden aramak için siz merak etmeyin mesai 19:00 bitiyor biz size döneceğiz dediler. Saat 618:00 bibi beni arayıp çok geç siparişi verdik dediler, sabahtan akşama kadar bilinçli bir şekilde oyalayıp Aboneliğimi iptal etmediler.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 7Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Suat 06 Mart 00:36  

  1 sene önce aynı olay başıma gelmiş olup Trabzonpor ve medya temsilciliğinden Pozitif Kurumsal Projeler Çağrı Merkezinden geri dönüş alamadım. En iyi çözüm bankadır. İşlem itirazında bulunun.

 • profile-icon Yıldıray 20 Şubat 12:35  

  Telefon numaramı bloke etmişler ulaşamıyorum. Başka bir numarayla arayınca cevap verdiler ama oyalamaya devam ediyorlar

 • profile-icon Yıldıray 20 Şubat 12:34  

  Bunlar resmen dolandırıcı Merkeze e mail atım Hakem Heyeti'ne baş vurduğumu, dönüş yapmamaları halinde suç duyurusunda bulunacağımı bildirdim. Beni arayıp iade yapacaklarını söylediler. 1,5 ay oldu iade yok. Telefon cevap vermiyorlar

 • profile-icon Bilal 20 Şubat 11:51  

  Ben de Ekim 2019'da ts dergisine üye oldum ama o tarihten beri ne gelen dergi var ne bir şey. 2-3 defa müşteri hizmetlerini aradım göndereceğiz dediler hala göndermediler. Tüketici Hakem Heyetine gideceğim bu gidişle.

 • profile-icon Yıldıray 14 Ocak 22:42  

  Arkadaşlar görüldüğü kadarıyla bu kanuda bayağı mağdur var, bu zihniyet devam ettikçe olmaya devam edecek. Peki yapılması gereken ne? Bu konuda sorununu gideren olmuşmu?

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Suat 06 Mart 00:37  

  1 sene önce aynı olay başıma gelmiş olup Trabzonpor ve medya temsilciliğinden Pozitif Kurumsal Projeler Çağrı Merkezinden geri dönüş alamadım. En iyi çözüm bankadır. İşlem itirazında bulunun.

  profile-icon Suat 06 Mart 00:32  

  Merhabalar; kredi kartınızdan çektiği için mobil şubeden '' Kart işlem itirazı yapmak istiyorum'' diye bölümden itirazda bulunarak ve verilen sözlerin yerine getirmediğini teyit ederek. Bankanızdan alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler