23 Mayıs 2019
#12014250

Büyük Trabzonspor Camiası Ve Dergi Mağduriyeti!

Son oynanan Trabzonspor Beşiktaş maçında stat dışında Trabzonspor adı altında yapılmış olan skor tahminlerinde adınızı kullanarak yapılan bir anket sonucu kandırıldığımı fark ettim. Ben de alınan telefon numarasına bugün geri dönüş yapıldı ve 195 TL'ye Dergilik üyeliği yapabileceklerini şahsıma ballandırılarak tatlandırılarak ikna çabaları şeklinde defalarca anlatıldı ve ısrarla istemediğim halde kandırıldım, beni 12 ay dergi üyesi yaptılar. Ardından yine 12 ay boyunca 6 köy okuluna yardım amaçlı hem kulübü hem çocuklara yardım amaçlı dergi üyeliğini benim adıma yaptılar 1215 TL! Karşılığında şahsıma imzalı forma, adıma plaket ve temmuz ayı dergisinde resminizin ve şeref bölümde isminiz olacağını söylediler. Yine ısrarla kabul edemeyeceğimi bu ödemenin bana ağır olacağını ben kulübüme gerekli her türlü desteği yaptığımı C*** hanıma ilettim ve 'işleminizi yaptım geri dönüş olamadığını' söyledi ve bana bir mail adresi yolladılar, oraya resmimi yollamamı istediler. (adresin resmi olmadığını ve şahıs tarafından yolladığını resmi yolladıktan sonra anladım) banka hesabıma girdiğimde onayım olmadan kartımdan 195 TL - 1215 TL ve ardından 295 TL çekildiğini fark ettim. İnternette araştırdım bu tür durumlara maruz kalan insanlar olduğunu gördüm ve sonucunda kandırıldığımı Trabzonspor'a olan samimi duyguların suistimal edildiğini gördüm.


Bu hususta gerekli yasal düzenlemenin yapılacağından hiç şüpheniz olmasın! Yarın suç duyurusunda bulunup savcılık kararınca o ses kayıtlarını isteteceğim! Ve bir an önce mahkeme sürecinin başlaması için elimden geleni yapacağım.


Ben ki bu takım için deplasmanlarda süründüm ikamet ettiğim Sakarya'dan kalktım Trabzon'a maçlara gittim formalar tişörtler aldım Passolig aldım. Bu camianın böyle bir şeyin içinde anılmasından utanç duyuyorum. Yazıklar olsun.

Fatih Fatih 3.850 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler