10 Ağustos 2015

TP-Link Yanlış Yönlendirme Hakkında!

Yeni aldığım modem içinticibu ayarlarını teknik destek ekibinizden talep ettik samet isimli personeliniz modemi TTNET'ten almadıysanız modemin kesinlikle tivibuya bağlanmayacağını TTNET'in buna izin vermediğini iletti. Kendi isteğimle zorla Ayarları yapmasını istedim. Ayarları yaparken çalışmaması için beni bilerek yanlış yönlendirdi. Çok bariz bir yanlıştı bana bağlantı çalışmasın diye bağlantıyı kapattırdı. Yine kendisine söyleyerek bağlantı ayarını açıp değiştirdim ve cihazım TTNET'in olmamasına rağmen Tivibuya bağlanıyorum. Bu arkadaş kesinlikle insanları TTNET'e gitmeleri için ya da başka nedenden yanlış yönlendiriyor.

Egemen 838 Okunma

Cevaplar

  • Egemen10 Ağustos 2015

    Bugün farklı bir yetkili arkadasta yine telefonda tivibuya baglanamayacagimi iletti. Sanırım genel olarak bilgi eksikleri var. Bu konu hakkında genel bilgilendirme gerekiyor sanırım.

  • TP-Link Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili belirtilen personel ile yapmış olduğunuz çağrı kayıtları kontrol edilerek gerekli değerlendirmeler yapılacaktır. İletilen bilgilere göre yapılan açıklamada yer alan yanlışlıklardan dolayı özür dileriz. Tivibu hizmeti TTNET'in verdiği modemler dışında kullanılabilir fakat bazı özellikleri çalışmayabilir. Seç İzle özelliği gibi. Bu tip hizmetleri tam anlamıyla kullanabilmeniz için TTNET'in tivibu hizmeti ile birlikte tanımladıkları modem ile birlikte kullanmanız gerekebilmektedir. Müşteri Temsilcimiz bunu iletmek istemiş olabilir veya eksik aktarmış olabilir bu durum için sizlerden tekrardan özür dileriz. Saygılarımızla, TP-LINK Türkiye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön