22 Nisan 2018
Yorum Yap
#10364543

TP-Link Şimşekten Dolayı Modem Bozulması

20 Nisan 2018 tarihinde Antakya’da yaşanan gök gürültülü sağanak yağış sonrasında modemimde yaşanan arıza sonucunda Türk Telekom’u aradım. Türk Telekom arıza kaydımızı aradı. Ekipler geldiğinde arızanın gök gürültüsünden kaynaklı modemi bozduğu ve yeni modem almamız gerektiğini söylediler. Ayrıca modemin markası olan TP-Link adlı firmayı da aradım. Şimşekten dolayı modem bozulmasının garanti kapsamına girmediğini söylediler. Bu bir doğa olayıdır ve ben modemin elektriğini yağmur yağarken kesmiştim. Keza kesmemiş bile olsam bu bir doğa olayı olduğu için o zaman elektrik altyapısına dayanıklı modem üretilsin!
Mağduriyetimin giderilmesini ve garanti kapsamındaki modemimin değiştirilmesini talep ediyorum. Bu hata kesinlikle benden kaynaklı değildir ve modelin para ile değiştirilmesinin hiçbir mantıklı açıklaması yoktur.

Erdem Erdem 634 Okunma

Cevaplar

 • Erdem11 Mayıs 2018

  Beni bu firmaya kimse yönlendirmedi. Sizin firmanızla iletişime geçtim. Ancak garanti kpsamında olmadığı söylendi ve başka kimseye yönlendirilmedim!

 • TP-Link Temsilcisi04 Mayıs 2018

  Değerli Müşterimiz, TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 model numaralı modem router’lar Türk Telekom’a Sentim Bilişim firması tarafından kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmektedir. Bu nedenle bu cihazlar ile ilgili biz destek hizmeti veremiyoruz. Cihazınız ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız veya talepleriniz ile ilgili olarak Sentim Bilişim’in 0850 209 40 40 numaralı telefonu aramanız veya [email protected] e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aramış olduğunuz firma Sentim Bilişim olup Tp-Link Çağrı Merkezi ile herhangi bir görüşmeniz olmamıştır. Konu hakkında Sentim Bilişim Firması ile görüşmeniz gerekmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TP-LINK Türkiye

 • Erdem24 Nisan 2018

  TD-W9970v3 model, 300 Mbps wireless n usb vdsl 2 modem router markası. Aradığımız numara 08502094040

 • TP-Link Temsilcisi24 Nisan 2018

  Değerli Müşterimiz, Sizlere yardımcı olabilmemiz ve bilgilendirme yapabilmemiz için kullanmakta olduğunuz TP-LINK marka modeminizin model numarasını ve aramış olduğunuz numarayı tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TP-LINK Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler