08 Mayıs 2013 #1786137

TP-Link Modemim Arızalı!

Ttnetten kampanyalı aldığım Tp link marka modem arıza yaptı. Mecburen 130 lira verip yeni modem aldım ve diğer modemle ilgili Ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda üretici firmaya yollamam istendi bende üretici firma Tp-linke yolladım kargoyla. Bugün kargo aradı teslim almıyorlarmış. Nedenini sormak için aradığımda ise Ttnetin yanlış bilgi verdiğini teknik servis hizmetini kendilerinin vermediğini söylediklerinde şaşkına döndüm. Yürürlükteki yasalar uyarınca üretici/ithalatçı firma olan Tp-link bu ürünün satış sonra 2 yıl teknik servis bakım hizmetini vermekle yükümlü olduğu halde yükümlülüğünü yerine getirmemekte.

Osman 4.639 Okunma

Cevaplar

 • Osman27 Haziran 2013

  hala aynı mesajı yazıp duruyosunuz. inanın iilerim yoğun olmasa size gereken davayı açardım

 • TP-Link Temsilcisi27 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, kullanmakta olduğunuz adsl modeminiz tam olarak model numarası seri numarası ve şahsınıza ait iletişim bilgisini [email protected] adresine mail atmanızı konu ile ilgili SENTİM FİRMASI firması ile iletişime geçip tarafınıza dönüşlerini sağlayabiliriz.

 • TP-Link Temsilcisi27 Haziran 2013

  değerli Müşterimiz, kullanmakta olduğunuz adsl modeminiz tam olarak model numarası seri numarası ve şahsınıza ait iletişim bilgisini [email protected] adresine mail atmanızı konu ile ilgili SENTİM FİRMASI firması ile iletişime geçip tarafınıza dönüşlerini sağlayabiliriz.

 • Osman27 Haziran 2013

  kopyala yapıştır tp-link. sen bir firmaya cihazlarını veriyorsan malının arkasında durman gereken uyarıları yapman gerekli. top çevirmeye gerek yok

 • TP-Link Temsilcisi27 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, Sizlere önceki yazılarımızda bildirdiğimiz gibi TTNET kampanyalı adsl modemlerin servisinde TTNET çözüm ortağı SENTİM BİLİŞİM firması destek vermektedir. şikayetinizi [email protected] veya 444 02 94 NOLU Hattı arayıp yaşamış olduğunuz sorunu bildirmenizi rica ederiz. Kutu içeriğinden garanti belgesine kadar herşey SENTİM BİLİŞİM hizmetine aittir. Eğer içinden garanti ile ilgili evraklar çıkmadıysa ürünü temin ettiğiniz bayinin ismiyle birlikte SENTİM BİLİŞİME bildirmenizi rica ederiz. SENTIM firması ile TP-LINK olarak hiçbir bağımız yoktur. Bilgilerinize, saygıularımızla,

 • Osman27 Haziran 2013

  bakın yetkili bir ürün arıza yaptığında teknik servise yollanır ve bulunduğum şehirde olmadığınızdan kargo ücretini ödemekle yükümlüsünüz. (bknz sanayi bakanlığı tebliği) ama siz bunu dahi ödemediniz.markanıza her koşulda sahip çıkmalısınız. ayrıca kutu içerisinde bilgi yazmalısınız teknik servise bakmakla yükümlü yerin bilgilerini. ben sizi aramak zorunda deyilim.28 lira kargo parasınıda ödemek zorunda deyildim ödedim.

 • Osman27 Haziran 2013

  inatla kargo parasını bana ödettiler. yasal olan zorunluluğa rağmen satsam 10 lira etmeyen modemleri için 28 lira kargo ücreti ödedim.yazıklar olsun

 • TP-Link Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, TP-LINK firması olarak TTNET veya SENTİM BİLİŞİM hizmetleri ile hiçbir bağımız yoktur. TÜRK TELEKOM ve TTNET’e özel olarak sadece modem temini sunmaktayız. Kampanyalı adsl modeminizin desteğinide TÜRK TELEKOM ve TTNET’in çözüm ortağı SENTİM BİLİŞİM firması tarafından verilmektedir. Cihazın kutu içeriğinden garanti belgesine kadar herşey SENTİM BİLİŞİM çözüm ortağı tarafından karşılanmaktadır. Modem içerisinde yer alan yazılım dahi SENTİM BİLİŞİM hizmetleri tarafından sunulmaktadır. Bilgilerinize, Saygılarımızla,

 • Osman08 Mayıs 2013

  bugün merkesinizi aradım onlarda aynı şeyi söyledi fakat bunu tüketiciye bildirmek hatırlatmakla yükümlüsünüz. kutunun üzerinde yada içinde bilgilendirici bir ibare bulundurmamanız eksiklik deyilmi?

 • TP-Link Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz ; TTNET Kampanyalı veya Türk Telekom Lokum Kampanyası dahilinde almış olduğunuz TP-LINK marka modeminizin anlaşmalar gereği teknik destek ve teknik servis hizmetini (yazılım, donanım, garanti şartlarına) SENTİM BİLİŞİM vermektedir.Çağrı Merkezi 4440294 veya Mail adresi üzerinden ( [email protected] ) irtibata geçip probleminizi açıklayıcı bir dilde bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön