11 Haziran
Yorum Yap
#10548805

TP-Link Modem Sinyal Gücü

Modemin sinyal gücü ile ilgili sorunu Türk Telekom'a ilettim TP-Link ile görün denildi. Müşteri hizmetlerinizle ve canlı destek hizmetiniz görüştüm satın aldığınız yerle görüşün deniyor biz kiminle görüşeceğiz bir söyler misiniz?


Canlı destek ile yaptığım görüşmenin ekran görüntüsünü aldım isterseniz de paylaşabilirim, sorunuma en kısa surede yanıt bekliyorum.

Elif 734 Okunma

Cevaplar

 • TP-Link Temsilcisi14 Haziran

  Merhaba Elif Hanım, Aramış olduğunuz numara TP-LINK firmasına ait değildir. Bu sebeple tarafınıza bilgilendirme yapılan firma Sentim Bilişim firması olup tarafınıza sunulan bilgi ve öneriler bu firmaya aittir. Konu hakkında istek ve taleplerinizi Sentim Bilişime bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, İyi günler dileriz.

 • Elif13 Haziran

  0850 209 4040 numaralı telefonunuzdan herhangi bir yanıt alamadım. Sinyal yükselticisi almam gerektiği iletildi insanlar evleri arası interneti kullanırken ben neden sinyal yükselticisi alıyorum bu çözümü kabul etmiyorum müşteri odaklı yanıtları vermenizi ve tarafıma arama yapılmasını talep ediyorum

 • TP-Link Temsilcisi13 Haziran

  Merhaba Elif Hanım, Kullanmakta olduğunuz 9970v3 modeli Türk Telekom’a Sentim Bilişim firması tarafından kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmektedir. Yapılan sözleşmeler gereği cihazın Teknik Destek hizmetini veremiyoruz. Konu hakkında Sentim Bilişim’in 0850 209 40 40 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak veya [email protected] e-mail adresinden iletişime geçerek sorununuzu iletebilirsiniz. Belirtilen sorun cihaz kaynaklı meydana gelen bir sorun olabilir. Konu hakkında Teknik Destek ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, İyi günler dileriz.

 • Elif13 Haziran

  Türk Telekom TP Link td W9970V3 seri C471540576FF modemin sinya gücü o kadar az ki bir oda da WiFi ckerken diğer odada sinyal 1 e düşüyor insanlar evleri arası interneti kullanırken ben evimin içinde kullanamıyorum müşteri hizmetleriniz kanal ayarlarını yükseltti ama yine sorun devam ediyor sorunun devam etmesu durumuda ne yapacağımı sordum sinyaal yükselticileri satın almam gerektiğini söyledi bu yaklaşım sizce ne kadar doğru?

 • TP-Link Temsilcisi12 Haziran

  Merhaba Elif Hanım, Kullanmakta olduğunuz ürünün model numarasını, seri numarasını ve yaşamış olduğunuz problemi açıklayıcı bir şekilde iletebilirseniz, hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Canlı destek hattı ile yapmış olduğunuz görüşmeyi de iletebilir misiniz ? Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları