28 Eylül 2018
Yorum Yap
#10960865

TP-Link Modem Arızası Şikayeti!

Türk Telekom TTNET'in verdiği TP-Link TD9970 model wireless modemi arızası nedeniyle garantiye gönderdik. Neredeyse iki aydır modemden ses soluk yok. Ellerine ulaşmış ve garanti kapsamında modeminiz yapılmış ama çıkış yok denilmekte. Her aradığımda kayıt oluşturuyorlar fakat ortada icraat yok.

Sadik Sadik 1.115 Okunma

Cevaplar

 • TP-Link Temsilcisi03 Ekim 2018

  Merhaba, Belirtmiş olduğunuz gönderi kodu sorgulandığında Tp-Lınk Türkiye Teknik Servisine teslim edilmediği görülmektedir. Konu hakkında Sentim Bilişim’in 0850 209 40 40 numaralı telefonu aramanız veya [email protected] e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçerek cihazınız hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

 • Sadik03 Ekim 2018

  İfadelerinizde çelişkiler var, tam olarak kiminle ve hangi telefon numarası ile irtibata geçmem gerektiğini anlayamadım.

 • TP-Link Temsilcisi01 Ekim 2018

  Merhaba, Belirtmiş olduğunuz kargo Sentim Bilişim teknik servisine teslim edilmiştir. Hizmet veren teknik servisiminizin lokasyonu İstanbul - Ümraniye'dir. Teslim edilen adres Tuzla'dır. Belirtilen iletişim yolları ile firmaya ulaşamaya çalışınız. Saygılarımızla.

 • Sadik29 Eylül 2018

  Modem TP-Link td 9970, MNG Kargo gönderi no... TK1047

 • TP-Link Temsilcisi28 Eylül 2018

  Merhaba, Modeminizi Türk Telekom kampanyasından aldıysanız Türk Telekom tarafından kampanya dahilinde verilen modemlere destek veren Türk Telekom çözüm ortağı Sentim Bilişim firmasıdır. TP-Link firması olarak bizler sadece üretici firmayız. anlaşma gereği modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri Sentim Bilişim firmasına aittir. Konu ile ilgili 0850 209 40 40 nolu numaradan hizmet aldıysanız TP-Link müşteri hizmetlerine ait olan bir numara değildir. Aranan numara bu numara dışından bir numara ise veya kullanmakta olduğunuz cihaz belirtilen kriterlerdeki cihaz değil ise tarafımıza aranan numarayı, gönderim yapmış olduğunuz kargonun gönderi kodunu ve cihaz model numarasını bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler