13 Nisan 2017

TP-Link   Çok İlgisiz Ve Saygısızlar!

Önceki internet paketimle bana Tp-Link modem verilmişti. O aboneliğim bitti. Başka bir servis sağlayıcıya geçtim ama TP-Link modem kurulumu mümkün olmuyor. Resetleyim dedik, resetlenmiyor. Yani ne kuruluyor ne resetleniyor. Firmayı aradım, Türk Telekom netle gelen modemlere bir bakmıyoruz dendi, başka numara verildi. Tam 8 defa toplam 50 dakika beni telefonda beklettiler bir cevap veren olmadı.

Mail hesabına attığım mailler geri döndü. Canlı yardım kısmından bunları yazdım okuyup cevap yazmadılar. Sonrada engellediler. Facebook 'dan ulaştım oradan da engellediler. Asla aleyh de bir söze katlanamıyorlar. Fiyasko ürünlerine sahip çıkmadıkları gibi saygısızlık, lakaytlık had safhada... Bir haftadır onların yüzünden elim ayağım titriyor sinirden... Satıp parayı aldıktan sonra asla yardımcı oluyorlar ve saygısızlıklarıyla sinirr uçlarınıza dokunuyorlar.

Aynur 771 Okunma

Cevaplar

  • Aynur14 Nisan 2017

    Sentim Bilişim in numaraları çook uzun daikalar boyu saçma sapan müziğini dinletip telefonu kapatıyorlar. Canlı destekdekiler sen sorunu yazarken muhtemelen sohbet ettikleri için cevap vermiyorlar sen kızıncada engelleyecek kadar saygısızlar ve terbiyeden mahrum olduklarını gösteriyorlar. Aynı şey Facebook da iletişimdeki çalışanları içinde geçerli. . Asla almayın TP Link modem. Kendi modemlerine sahip çıkmıyorlar. Ve dediğim gibi çok saygısızlar.

  • TP-Link Temsilcisi13 Nisan 2017

    Merhaba, TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 model numaralı modem router’lar Türk Telekom’a Sentim Bilişim firması tarafından kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmektedir. Bu nedenle bu cihazlar ile ilgili biz destek hizmeti veremiyoruz. Cihazınız ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız veya talepleriniz ile ilgili olarak Sentim Bilişim’in 0850 209 40 40 numaralı telefonu aramanız veya [email protected] e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön