Erhan Y. Teşekkür Mesajı

TP lınk firmasına ve Volkan Bey'e yaşadığım sorunu çözmekteki hız ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

TP-Link TP Wa5210G Firmware Sorunu!

Erhan Y. |

İnternet paylaşımı için 2 adet karşılıklı TP wa5210g kullanmaktayız son zamanlarda bağlanmakta zorluk çeker olduk, cihazların firmware' rini güncelleyelim dedik, birini sorunsuz güncelledik fakat ikincisi güncellemeyi yapmadı ve cihaz çalışmaz hale geldi. Işıkları yanıyor, fakat bilgisayarla iletişim kurmuyor. Flash entegresindeki boot yazılımı çöktü, belliki çağrı merkezini aradığımda garantinin 1 ay önce bittiğini yardım edemeyeceklerini söylediler, zor da olsa bir teknik servis elemanı ile görüştüm anakart değişecek yenisi ile aynı paraya gelir dedi, halbuki gerekli yazılım olsa 1 dakika' da bootloder ile cihaz çalışacak, bu kadar basit bir şey yüzünden elimdeki cihaz çöp oldu. Halbuki çeşitli bir çok elektronik ürünün (cep telefonu uydu alıcı modem vs.) bootloder yazılımı piyasada var ama TP link' te bu imkan teknik serviste bile yok

Etiketler :

Bağlantı Kuramama Yazılım - Ayarlar - Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Y.
  22 Nisan
  16:07

  Şikayetim yayınlandığı gün mail yolu ile TP lınk firması benimle iletişime geçti arızalı ürünü ücretsiz olarak kargo ile kendilerine göndermemi istediler. Ertesi gün wa-5210g yi yenisi ile değiştirerek yine ücretsiz bana gönderdiler ürünün garantisi bitmesine rağmen sorunumu çözdükleri için TP lınk firmasına ve Volkan Bey e çok teşekkür ederim.

 • Erhan Y.
  22 Nisan
  15:56

  TP lınk firmasına ve Volkan Bey'e yaşadığım sorunu çözmekteki hız ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • 18 Nisan
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz teknik problem ile ilgili olarak tarafınıza mail atılmıştır. Teknik problemleriniz ile ilgili sizlere atılan mail üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TP-LINK Türkiye.