TP-Link Sorunumu Gidermedi!

Özge Y. |

TP-Link firması ile ilgili 06/11/2013 tarihinde şikayette bulunmuştum. Şikayetimde ürünümün önümüzdeki hafta başında ürününüzü tekrar farklı bir kargo firması ile tarafınıza göndereceğimizi bildiririz ifadesiyle 11/11/2013-15/11/2013 tarihleri arasındaki hafta içerisinde tarafıma gönderileceği beyan edilmişti.

Bugün ayın 15'i ve TP-Link firmasından ne bir arama ne de ürünümün teslimi ile ilgili bir bilgi yoktur. TP-Link firması olarak gereken özeni göstermiyorsunuz. Şikayetimi yeniliyorum ve bu sefer geçici cevaplar istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  09:58

  Merhabalar Özge Hanım ;

  Kargo ile ilgili olarak devamlı problemlerle karşılaşmaktayız. Sizin tarafınızdan bizlere iletilen modeminizin kargoda farklı bir isimle gelmesi ve kargonun tarafınıza yönlendirilip kargo firması yüzünden sizlere iletilmemesinden dolayı ürününüz elinize ulaşamamıştır. Tp-Link Türkiye olarak oluşan bu olaylardan ötürü sizlerden özür diler ürününüzü bugün kargoya verip . Gerekli tüm bilgileride (Kargo Takip Numarası) iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere ileteceğiz. Anlayışınız için teşekkürler diler. İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Tp-Link Türkiye

 • Özge Y.
  19 Kasım
  17:02

  değerlendirmelerimin hepsi olumsuz yöndedir.