Hakan B. Teşekkür Mesajı

problem çözüüldü saolun teşekkürler.

TP-Link Servis Telefonlarıma Cevap Vermiyor!

Hakan B. |

TP-Link iletişime geçemiyoruz, servise modem yolladık ne arayan var ne soran var, nede telefonumuza bakan var. Mahrumiyet yaşıyoruz. 11/11/2013 tarihinde Mardin merkez UPS kargo aracılığıyla 8916-00 nolu ve Z601493 seri-sıra nolu gönderiyle tarafınıza arızalı olan kablosuz modemimi göndermiştim. Size telefon yoluyla ulaşamıyorum.

Bana kargo bilgisinde verdiğim telefon numaramdan ulaşınız. Almak istediğim bilgi şu modemim ne durumda ve bana ne zaman ulaşacak, mahrumiyet yaşıyorum şu anda bilginiz olsun, gününde ve tamir edilmiş veya yenisi ile değişmiş olarak gelmez ise Mardin tüketici mahkemesi ile muhatap olacaksınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  29 Kasım
  21:00

  problem çözüüldü saolun teşekkürler.

 • 28 Kasım
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  TTNET kampanyası dahilinde taahhütlü olarak almış olduğunuz cihazın anlaşmalar gereği her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız ile ilgili 444 80 20 veya 444 0 294 numaralı telefonu arayınız veya modemdestek@sentim.com.tr, modem_destek@sentim.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçiniz.

  İlgili cihazların teknik destek ve teknik servis hizmeti anlaşmalar gereği firmamız tarafından sağlanmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  TP-Link Türkiye