26 Temmuz 2016

TP-Link Ayıplı Ürün Gönderildi Ve Servis Sürecinde İkame Ürün Sağlamıyor!

Bir buçuk ay önce aldığım TP-Link modemim ip alma sorunları yaşıyor ve bugün arıza kaydı oluşturmak için aradığımda kendi ürünleri ayıplı olmasına rağmen ikame ürün veremeyeceklerini ve servis sürecinin 7 iş gününe kadar uzayabileceğini söylediler. Evden home-office online çalıştığımı ve günde minimum 10 saat kabloyla internete bağlı olduğumu defalarca belirtmeme rağmen yardımcı olmadılar.

Ayıplı bir ürün sebebiyle yaşadığım mağduriyetin görmezden gelinmesinden ve bu mağduriyetimin giderilmesi için hiçbir adım atılmamasından dolayı şikayetçiyim. Tüketici hakları yasasına göre ''Tüketicinin seçimlik hakları.) satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme, Seçimlik haklarından birini kullanabilir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.Bu madde durumu gayet iyi açıklıyor ve mağduriyetim giderilmezse gerekli önlemleri alacağım.

Bedriye 938 Okunma

Cevaplar

  • TP-Link Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Bu konuda daha önce maillerimizde de açıkladığımız gibi ürünün hemen değişimi için ürünü satın aldığınız mağaza üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Son kullanıcıya bir satış ve faturalandırma işlemi yapmadığımız için ne yazık ki garanti işlemleri dışında işlem yapamıyoruz. Garanti süreçleri içerisinde ise yardımcı olabileceğimiz durumlar ise tarafınıza aktarılmıştır. Saygılarımızla, TP-LINK Türkiye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön