06 Eylül 2016

TP-Link Asla Almam!

Media Markt a gidip tüm normal vatandaşlar gibi normal normal parasını ödeyip Tp-Link modem aldım. Bedava modemin her yerde dağıtıldığı 2016'da, son derece güvenilir medimarkt tan parası ile aldım modemi.

Modemin kablosuz bağlantısında sürekli kopma sorunu yaşadım.

Servis sağlayıcı en az 3 kere geldi gitti hatlar sorunsuz.

Tp-Link güncelleme vs yaptırdı, ayarlamalar vs. Sorun aynen devam ediyor. Servise alalım dediler modemi.

"Biz e-ticaret yapan bir firmayız ikame cihaz verin" dedim, "yok öyle bir hizmet" dediler. Servis süresi 10-20 gün dediler.

Media Markt'ı aradım "bunu getirelim iade edelim aynı anda başka cihaz alalım" dedim, yok öyle bir prosedür vs vs dediler. O kadar acelemiz vardı ki Media Markt'a girip alıp çıktık. Ne büyük hata imiş.

Selçuk 1.899 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 10 Eylül 2016

    Konu ile ilgili dönüş yaptı arkadaşlar sağ olsunlar yeni modem yolladılar. Bu da bozuk kardeşim aynı sorun bunda da var! Başka marka ile denedik sorunsuz çalışıyor... İnternete tplink modem kopma sorunu yazdım ve gördüm ki maalesef herkes mağdur... Ben paramı geri istiyorum kardeşim denediğim diğer markayı alacağım. Siz mi ödersiniz, mediamart a mı ödetirsiniz bilemem.ben hemen geri istiyorum paramı. Bozuk ürün satıyorsunuz. Tüm forumlara, tüm şikayet kanallarına yazacağım.ben uğraşamam kardeşim, sizin modemimi tamir etmeye çalışacağız, iş mi yapacağız. Alırım düzgün çalışan markayı. Geri ödeyin paramı Arkasında durum markanızın. Satıp parayı almakla iş bitmiyor

  • Selçuk 10 Eylül 2016

    Konu ile ilgili dönüş yaptı arkadaşlar sağ olsunlar yeni modem yolladılar. Bu da bozuk kardeşim aynı sorun bunda da var! Başka marka ile denedik sorunsuz çalışıyor... İnternete tplink modem kopma sorunu yazdım ve gördüm ki maalesef herkes mağdur... Ben paramı geri istiyorum kardeşim denediğim diğer markayı alacağım. Siz mi ödersiniz, mediamart a mı ödetirsiniz bilemem.ben hemen geri istiyorum paramı. Bozuk ürün satıyorsunuz. Tüm forumlara, tüm şikayet kanallarına yazacağım.ben uğraşamam kardeşim, sizin modemimi tamir etmeye çalışacağız, iş mi yapacağız. Alırım düzgün çalışan markayı. Geri ödeyin paramı

  • TP-Link Temsilcisi06 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili teknik servis uzmanlarımız en kısa zaman dilimi içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaklardır. Bilginize, TP-LINK Türkiye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön