Tozlu.com Üyelik İptali İçin Hiç Kimseye Ulaşamıyorum!

Ece A. |

Sitenizde üyelik iptaliyle ilgili olarak hesabım sekmesi altından üyelik iptali yapabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz yazmışsınız fakat hesabım sekmesinde ne üyelik iptali var ne de müşteri hizmetlerinize ulaşılabiliyor. Üyeliğimin en kısa sürede iptalini talep ediyorum. Yetkili biri konuyla ilgilenip talebimi gerçekleştirirse sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  12:46

  değerli müşterimiz;üyeliğiniz pasif konuma getirilip kapatılmıştır.dilerseniz giriş yapmayı deneyebilirsiniz.bilgilerinize

 • Ece A.
  11 Ağustos
  13:14

  İptal edilemeyip dondurulmaktadır ne demek! Bütün sitelerde istemediğiniz takdirde üyeliğinizi silebiliyorsunuz, nasıl bir hizmet anlayışınız var sitenizden alışveriş yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum, yani geri katılma gibi bir düşüncem yok pasif konumda kalmasını istemiyorum. Kimse bir alışveriş sitesine daimi üye olmak mecburiyetinde değil. Daha açık ve net nasıl anlatabilirim hesabımın dondurulmadan direkt kalıcı olarak silinmesini talep ediyorum.

 • 09 Ağustos
  14:59

  Değerli müşterimiz;
  üyelikler iptal edilemeyip dondurulmaktadır.talebiniz yetkili birimlere iletilmistir 48 saat içerisinde üyeliginiz pasif konuma getirilecektir.
  bilgilerinize

 • 09 Ağustos
  14:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM