Tozlu.com Ürünün Gecikmesi!

Berivan Ç. |

31 Aralık saat 21:56'da verdiğim iki bluz siparişini hala alamadım. Sipariş verdikten 3 gün sonra (ki sipariş tedarik ediliyor yazıyordu) adres değişikliği yaptım. Zaten her gün kontrol ediyordum bu değişiklikten 3-4 gün sonra kargoya verildi yazmış. Dün kargo şirketi beni aradı evde yoksunuz diye, ben kendilerine adres değişikliği yaptığımı ve bunu da sipariş size verilmeden beyan ettiğimi ilettim.

Arayan beyefendi yeni adresimi mesaj olarak atmamı ve siparişi oturduğum adrese yönlendireceğini iletti. Yaptım fakat bu sabah siparişimi kargo şirketinin Yayla /Bahçelievler şubesinden alabilecegim ile ilgili bir mesaj gelmiş ve ben Beyoğlu'nda ikamet ediyorum şu an, 13 gün oldu.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.tozlu.com adresimizden, yardım / destek bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM