Tozlu.com Ücret İadesi Yapılmıyor!

Melek Ö. |

Sizden almış olduğum 6095*** numaralı siparişim 2 Temmuz'da tarafıma teslim edildi.
Bayram tatili olması nedeniyle iademi ilk iş günü olan 11 Temmuz'da tarafınıza yolladım hatta ki neden iade ettiğime dair açıklama yazılı bir mektup ile.

Bu kargo size teslim edildi teslim alan kişi A. Ö. Size mail attım, geri bildirimde bulundum, öneri kısmından bile bildirmeme rağmen henüz bir cevap alamadım.

Müşteri hizmetleri numaranıza ulaşılamıyor sürekli önümde 25 kişi var 40 dk beklememe rağmen defalarca muhatap bulamadım! Yasal prosedürleri çok iyi biliyorum! Acil olarak ücret iademin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melek Ö.
  22 Temmuz
  15:11

  İnternet sitenizde geri ödemeler kısmında iade edilen tutar görünüyor fakat benim kartıma bir iade söz konusu değil...

 • 22 Temmuz
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış ve kendisine detaylı bilgi aktarılarak gerekli işlemler sağlanmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirler.


  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • Melek Ö.
  19 Temmuz
  15:17

  Otomatik cevap istemiyorum ben çözüm istiyorum! Herkese aynı şey yazılmış zaten çözüm yok

 • 19 Temmuz
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM