Tozlu.com Ücret İadem Yapılmadı.

Özgü K. |

07.03.2016 tarihinde 33.98.- TL'lik bir ürün aldım. Ürün bedeni uymadı ve müşteri hizmetlerini arayarak nasıl iade edebileceğimi sordum. MNG ve surat kargo ile ücretsiz iade edebileceğim telefonda söylendi (kayıt altındadır) bana 29.90 liralık iade yapıldığı maili geldi, fakat hem kargo ücretini kesmişler hem de ekstrem de sadece 5 küsur lira yatmış görüyorum. Derhal banka işlem referans numaramın tarafıma gönderilmesini istiyorum. Ve "anlaşmalı firma ile kargo iadesi bedava" denmesine rağmen paranın kırpılarak ve eksik yatırıldığı için peşlerini bırakmayacağım. Ne internet siteler ne ürünleri ne sistemleri.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgü K.
  14 Nisan
  09:17

  Eğer ürün beğenilmeyip gönderilirse kargo kişiye ödenir. Kargom neden ödenmiyor. Beni aramak yerine karfo ücretimi beyan ettiğiniz gibi ödeyin. Çok dandik bir sistem altyapınız var. Bir markafoni bir trendyol değil!

 • 13 Nisan
  19:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve TOZLU.COM Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirler.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • Özgü K.
  11 Nisan
  20:14

  Kargo iademi yapın artık.

 • 05 Nisan
  14:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.


  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM