Tozlu.com Siparişimi Göndermediler.

Kübra Seçkin Ö. |

Bundan 9 gün önce kredi kartıyla ödeme yaparak bir elbise sipariş verdim tedarik süreci en geç 7 iş günü diyorlar fakat hala elbise ortada yok, artı ödemesini yaptım karttan e-posta'dan mesaj atıyorum tedarik süreci falan diye geçiştiriyorlar elbisenin gelmediğinde mi yanayım kartımdan çekilen paraya mı?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra Seçkin Ö.
  03 Ağustos
  17:52

  10 gün önce elbise siparişi veriyorum kredi kartıyla ödeme yaparak sipariş gelmiyor artı bir de müşteri temsilcisini arıyorum ulaşamıyorum bu nasıl bi işyeridir bu nasıl bir iştir peş diyorum ancak bu kadar mail yoluyla mesaj atıyorum bana sipariş no... Hatalı diyor insan bu kadar suistimal edilmez gerçekten tozlu dan alışveriş yapmayı düşünenlere de kesinlikle önermiyorum lütfen biri bana yardımcı olsun elbise falan istemiyorum benim para iademi yapar mısınız insanlar parayı kolay kazanmıyor insanları bu şekilde uğraştırmaya hakkınız yok

 • 02 Ağustos
  17:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM