Tozlu.com Siparişim Kayboldu ve Bana Haber Verme Zahmetinde Bulunulmadı!

Çiğdem Y. |

Verdiğim sipariş elime geçmedi kargom kaybolmuş, bana ne kargo firması (MNG) ne Tozlu.com haber verme gereği bile duymuyorlar arayıp durumu bildirip kargo firmasını şikayet ediyorum ve kendilerinin de bu durumda geri dönüş yapmadıklarını söylüyorum, bana bugün sundukları çözüm siparişimi iptal etmek, bravo süper çözüm! O kadar tanıtım o kadar reklam bilmem ne sonuç bu mudur, tebrikler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  15:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış ve kendisine detaylı bilgi aktarılarak gerekli işlemler sağlanmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • 30 Aralık
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.tozlu.com adresimizden, yardım / destek bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM