Tozlu.com Sipariş İptali Yapacak Menü Yok!

Zeynep S. |

İptal etmek istiyorum ama sayfada iptal etmeye dair hiçbir bilgi yok. Ayrıca aldığım ürün var olduğu halde günler sonra arayıp ürün yok diğerlerini kabul ediyor musun deniliyor. Facebook'ta cevap veren yok yazdım defalarca biraz ilgili olun...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  16:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış ve kendisine detaylı bilgi aktarılarak gerekli işlemler sağlanmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • Zeynep S.
  22 Ekim
  16:43

  İptal etmek istyrum ama sayfaya İptal etmeye. Dair hiç bilgi yok ayrıca aldığım ürün var olduğu halde günler sonra arayıp ürün yok diğerlerini kabul ediyomusun deniliyo Facebook'ta cevap veren yok yazdım defalarca biraz ilgili olun

 • 21 Ekim
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.tozlu.com adresimizden, yardım / destek bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM