Tozlu.com Para İadesinin Yapılmaması...

Elif Orçan İ. |

Vermiş olduğum beyaz ayakkabı siparişinde ayakkabıların üzerinde sarı lekeler olduğunu gördüm hemen geri iade ettim. Ne bir geri dönüş yapıldı ne de param ödendi zaten müşteri hizmetlerini arıyorsunuz 1 saatten önce bağlanamıyorsunuz bağlandığınızda ilgisiz konuşmalar. Bana kullanılmış ayakkabı gönderdiklerini mi diyeyim yoksa halen para iademin edilmediğini mi söyleyeyim? Bu nasıl bir iş ahlakıdır anlayabilmiş değilim şikayetlerin neredeyse hemen hemen hepsi para iadesiyle alakalı böyle bir saygısızlık olamaz hem kullanılmış hem de defolu mallar gönderin sonrada paramızı vermeyin o para kolay kazanılmıyor. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım. Beni hiçbir müşteri temsilcisi aramasın sadece paramın iadesi yapılsın eğer yapılmazsa gerekli yerlere başvuracağım. Böyle kalitesiz özensiz bir site görmedim insanların paralarını iade etmemek resmen yanıltma.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  19:09

  değerli müşterimiz; 16.8.2016 18:42:41 Tarihinde Bakiye Ödemesi Sebebi ile ÖZGÜN ÖZDEMİR Kayıtlı TR390001000280398397615002 Iban Hesabına 29,99TRY Olarak Yapılacak.bilgilerinize

 • Elif Orçan İ.
  08 Ağustos
  10:50

  8 gün oldu hala bir iade söz konusu değil. Parayı almayı biliyorsunuz üstüne defolu ürün gönderiyorsunuz hemen iade ediyoruz ama para hala yok! Bu nasıl iş ahlakıdır insanları mağdur ediyorsunuz. Hemen iademin yapılmasını istiyorum yoksa neresi varsa oraya şikayet edeceğim sizi!

 • 30 Temmuz
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM