Tozlu.com Para İademin Yapılmaması!

Nurgül D. |

14.06.2016 tarihinde kargo firmasına teslim ettiğim ürünlerin bir türlü para iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetlerini farklı günlerde belki 5 defa aradım. Her konuşmanın sonunda iadeniz yapılacak denmesine rağmen bugün kredi kartımı kontrol ettiğimde hala iademin yapılmadığını fark ettim. Başka firmalarda 2 günde çözülen bu işlem niye 2 haftadır hallolmadı öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  17:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve TOZLU.COM Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirler.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • Nurgül D.
  01 Temmuz
  15:44

  Şikayetimle ilgili inceleme günlerce sürecek anlaşılan. Firmadan herhangi bir dönüş zaten yapılmadı.
  Ben müşteri hizmetlerini 3 gündür arıyorum "aciliyetini bildiriyorum" diyorlar ama para iadem bugünde yok. Bu firmadan bir daha alışverişe tövbe edeceğim ne lanet biyermiş.

 • 28 Haziran
  15:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM