Tozlu.com Olmayan Ürünleri Var Gösterip Satış Yapmak.

Gozde M. |

Tozlu.com internet sitesinden 28.04.2016 tarihte verdiğim Sipariş de "Simli Tül Detaylı Elbise Xl" beden ürün kusurlu diye gönderilmedi. Tekrar aynı ürün 05.05.2016 tarihinde tekrar yayımlandı ve yine sipariş verdim. Söyledikleri şey 2.sipariş de aynı sonuç. Var olmayan ürünleri varmış gibi gösterip, sonrasında temin edemiyorlar ve kusurlu deyip için içinden çıkıyorlar.

Bu arada ödemiş olduğunuz parayı da bu süreç içinde işletiyorlar. İlk siparişimin bedeli hala yatırılmadı. Artık Tozlu.com'a inanmıyorum. İnsanları bu şekilde kandırarak çok müşteri kaybedersiniz, kaybettiniz ve herkesin bilmesini istiyorum. Kusurlu dedikleri xl beden şu an yine aktif. Kesinlikle sipariş vermeyin bu ürünü.Ürün kodu 5847**.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  12:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM

 • Gozde M.
  13 Mayıs
  12:43

  Resim görüntüsü