Tozlu.com Ödeme Yapılmıyor.

Aslı D. |

Aldığım elbiseyi beğenmediğim için geri gönderdim. Temmuzun 8'inde ellerine ulaşmış olmasına rağmen hala paramı yatırmadılar. Neredeyse bir ay olacak her aradığımda aciliyetinizi bildiriyorum diyorlar ama resmen baştan savmak için yapılmış kelime oyunları bunlar. Bugün tekrar arıyorum ve artık telefonlar bile açılmıyor. Demek ki neymiş böyle firmalarla çalışılmazmış. Kendi paramın peşinde koşuyorum kaç gündür ama yeter artık iş Tüketici Heyeti'nde. Gerisi onlara kalmış. İnsanları saf yerine koymaktan vazgeçin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı D.
  28 Temmuz
  17:10

  ödeme işlemi yapılmıştır diye yazıyosunuz ama yatan para yok neden acaba

 • 27 Temmuz
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Ödeme işlemi yapılmıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve TOZLU.COM Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirler.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • Aslı D.
  26 Temmuz
  12:26

  Telefonu acarsanız zaten görüşme saglicaz ama açan yok...

 • 25 Temmuz
  12:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM