Tozlu.com Ödeme Yapıldı Ürün Gönderilmiyor.

Özlem K. |

Ben 20.10.2015 tarihinde Tozlu.com'dan alışveriş yaptım. Kredi kartıyla 2 çekim ödeme yapıldı. Fakat buna rağmen onaylanmadı deniliyor. 22 Ekim'de Tozlu.com'u aradım bankayı aramanız gerekiyor denildi. Bankayla konuştum ödeme yapılmış dediler. Sonra defalarca Tozlu.com'u aradım dekont istediler gönderdim. Bugün 23 Ekim'de yani hala bakıyorum halledilmemiş. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  13:10

  Değerli müşterimiz,

  Vermiş olduğunuz siparişlerinizde bazı zamanlarda tedarik edilen ürünlerde özür tespit edilerek siz değerli müşterilerimize yönlendirilmemektedir. Sizlerin onayı doğrultusunda eksik ürün ile siparişler yönlendirilir veya siparişleriniz iptal edilir. Eksik olarak yönlendirilen siparişlerinizde, gönderimi yapılmayan ürünün bedeli en kısa sürede tahsilat kaynağına iade edilir.

  Göstermiş olduğunuz hoşgörüye teşekkür eder, mutlu günler temenni ederiz.

  Saygılarımızla,
  tozlu.com

 • 04 Kasım
  19:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.tozlu.com adresimizden, yardım / destek bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM

 • Özlem K.
  30 Ekim
  09:28

  Sipariş veriyorum ödeme alınıyor. Bir de ödeme yapılmadı denip ürünler gönderilmiyor. Sahtekarlıktan başka bir şey değil. Defalarca çağrı merkeziyle konuştum hiçbisey yapmadılar. Zehir zikkim olsun haram olsun. Bi daha da almam tozlu denen site bozuntusundan