Tozlu.com Müşteri Temsilcisine Ulaşma Sorunu!

Fatma E. |

Nasıl bir çalışma potansiyeliniz vardır bilemedim Samsun'un yerel saat farkı var sanırım. Kaç defa aradıysam ulaşamadım siteden e-posta göndermeye çalıştım olmadı eskiden çok iyi bir siteydiniz memnundum ama artık o memnuniyet tamamen yok oldu. Siparişlerim var ve onlar hakkında görüşmek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma E.
  18 Kasım
  10:12

  Her şikayetten sonra evet gerekli ilgilenme yapıldı doğru ama keşke insanları şikayet ettirecek duruma gelmeden en uygun y öntemle çalışma imkanınız olsa insanlar internet alışverişinden uzaklaşmasa

 • 27 Ağustos
  12:49

  değerli müşterimiz;tarafınız ile görüşme sağlanmıştır siparişlerinizi iptal etmekten vazgeçmiş olduğunuzu belirttiğiniz üzere işlemleriniz başlatılmıştır

 • Fatma E.
  11 Ağustos
  11:10

  Bir adını bile hiçbir arama motoruna yazmayacağım bir yer. 300 lira param yanacak gidecek göz göre göre ama yanınıza bırakmam ama rahat bırakmam gereken her şey ile uğrasırım hak yiyen adi bir site olmuşsunuz siz kendini geliştirmeniz gerekirken gerilemiş bir site yazık yazık beş para etmez bir ilgi alakanız var

 • 09 Ağustos
  16:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış ve kendisine detaylı bilgi aktarılarak gerekli işlemler sağlanmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirler.


  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • 09 Ağustos
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM