Tozlu.com Kargoya Verilmeyen Ürün ve İade Yapılmaması.

Zeynep Ş. |

Yaklaşık 15 gün oldu ürün ne kargoda ne firmada arıyorum benimle dalga geçiyorlar para iadesi istiyorum, hala olmamış telefonlarıma cevap vermiyorlar, mahkemeye vereceğim! Bu kadar kalitesizlik bu kadar saçma sapan bir firma olamaz ya bende bu işi yapıyorum bu nedir ne demektir ürün yoksa iade edersiniz kaldı ki para iadesi bile değil online hesaba bakiye yükleyeceksiniz bu ne böyle neyin inadı şirket olarak problemleriniz mi var?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep Ş.
  01 Eylül
  09:25

  Hangi sonuç bugün yeni ayın 1. günü en son yetkili olarak adem bey diye biri bana bakiyenin hesaba yükleneceğini söyledi işlemler gün sonuna yetişmedi dedi hala bekliyorum iki gün oldu bunu söylemesi üstünden siz bekleyin bakalım ben sizi mahkemeye çatır çatır verip daha fazlasını almasınıda bilirim 20 dkkadır müşteri hizmetlerinde telde bekliyorum numarayı görüp açmıyorsunuz bile bu kadar sizin müşteri anlayışınız hizmet prensibiniz alt sınıf yönetim şekli

 • 29 Ağustos
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM