Seval Ecem S. Teşekkür Mesajı

Ilginiz iyi niyetli ve çözüm odakli personeliniz müşteri memnuniyeti odakli calismaniz için teşekkürler

Tozlu.com Kargo Bilgisine Ulaşamıyorum!

Seval Ecem S. |

İki gün önce sipariş verdiğim ürün bugün kargoya verilmiş olarak görünmesine rağmen kargo bilgilerine ulaşamıyorum. Tozlu'nun kendi sitesinde kargoyla ilgili hiçbir bilgi yok. Neden?

Etiketler :

Sipariş Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seval Ecem S.
  07 Ocak
  09:06

  28 Aralık'ta sipariş verdiğim ürün adreste bulunamama gerekçesiyle geri gönderilmiş ve hiçbir şekilde bana bilgi verilmedi siteye verdiğim adres iş yeri ve sabah 7 den akşam 23 e kadar eşimin ya da benim bulunduğum bir yer öteyandan müşteri hizmetlerindeki bey efendi azarlarcasına bir tutum içinde ısrarla adreste bulunmadığımı savunuyor tüketici olarak haklarımın farkındayım bilginize...

 • Seval Ecem S.
  07 Ocak
  01:52

  8 gün önce bir sipariş verdim önce kargo bilgisine ulaşamadım sonra kargo ile ilgili yanlış bilgi verildi ve ürünün bugün elime geçeceği bildirildi şimdi de ürün takibi yapıldığında ürün geri gönderildiğini gördüm ya her şikayeyetten sonra sırf şikayet edildiği için müşteriyle ilgileniyorsunuz ya da müşteriyle ilgileniyorsunuz ama kargo şirketi berbat ayrıca yedi yirmi dört olarak verdiğiniz telefonu ne zaman arasam hep bekleyen üç kişi ölüyor bunu anlamus değilim

 • Seval Ecem S.
  02 Ocak
  13:33

  Ilginiz iyi niyetli ve çözüm odakli personeliniz müşteri memnuniyeti odakli calismaniz için teşekkürler

 • Seval Ecem S.
  02 Ocak
  13:15

  Ilgilenildi tarafıma bilgi verildi buna rağmen sitede kargo bilgisi olarak adres bulunamadi bilgisi yaziyor. sürekli alışveriş yaptığım bir site müşteri ile ilgili olmasına rağmen bu kargo sorunu çok uzucu.

 • 31 Aralık
  09:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.tozlu.com adresimizden, yardım / destek bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM