Mehmet D. Teşekkür Mesajı

Tozlu.com' dan vermiş olduğum sipariş biraz gecikmelide olsa elime ulaştı. Mağduriyetimin giderilmesi adına gayret gösteren Tozlu.com ve çalışanlarına Teşekkür ederim.

Tozlu.com Kargo Adresim Kargo Firmasına Yanlış Verilmiş!

Mehmet D. |

Tozlu.com' dan 2403054 no.lu 16.03.2015 günü ürün siparişi verdim. Normal şartlarda kargomun en geç 7 gün içerisinde bana ulaşması gerekiyor. Ancak 8. gün oldu bende ilgili firmayı aradığımda kargomun bulunduğum ilin başka bir ilçesine gönderildiğini söylediler bende tekrar Tozlu.com ile irtibata geçtim kargo firması ile görüştüklerini söylediler ama ben mağduriyet yaşıyorum kargom 18 günde elimde olacakmış mağduriyetim den dolayı ilgili firma ile görüşülmesini istiyorum teşekkür ederim.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet D.
  31 Mart
  14:51

  Tozlu.com' dan vermiş olduğum sipariş biraz gecikmelide olsa elime ulaştı. Mağduriyetimin giderilmesi adına gayret gösteren Tozlu.com ve çalışanlarına Teşekkür ederim.

 • 26 Mart
  15:23

  Müşterimiz Mehmet D'nin şikayeti hakkında

  Müşterimizin siparişi 7 iş günü içerisinde tedariği sağlanıp kargo çıkışı sağlanmıştır müşterimizin kargosu teslimat aşamasındadır. Kargonun takibi sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Daha hızlı çözüm için Tozlu.com hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, Keyif Dolu Alışverişler Dileriz.

  Saygılarımızla,
  Tozlu.com Ekibi
  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  Daha hızlı çözüm için: 0850 766 55 55
  Sil