Aysun E. Teşekkür Mesajı

Çözüm odaklı çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim.

Tozlu.com İadem Yatmıyor ve Oyalanıyorum!

Aysun E. |

01.02.2016 tarihinde Tozlu.com'dan 2 adet ürün aldım ancak birini beğenmedim ve iade ettim. Günlerdir arıyorum önce dediler ki; "iadeniz işleme alınmamış." Sonra aradım; "paranız yatacak." Sonra tekrar aradım; "gerekli birime iletiyorum." Daha ne kadar oyalamayı düşünüyorsunuz acaba?

Ayrıca favorilerim kısmındaki tüm ürünlerim sistem tarafından silinmiş almak istediğim tüm ürünlerim silinmiş yani. Demek ki almamam konusunda ısrarcısınız. Tozlu önceden çok iyi bir site idi ancak artık kalitesini çok fazla düşürdüğüne inanıyorum müşteri memnuniyetini bu kadar düşürmemeli!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysun E.
  22 Şubat
  13:41

  Çözüm odaklı çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim.

 • 17 Şubat
  11:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış ve kendisine detaylı bilgi aktarılarak gerekli işlemler sağlanmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • 17 Şubat
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.tozlu.com adresimizden, yardım / destek bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TOZLU.COM